Vážení klienti,

vítejte v naší poliklinice, která patří mezi nejvyhledávanější zdravotnická centra v České republice.

Od založení v roce 1993 byly v péči tohoto lékařského domu stovky tisíc pacientů.

Ředitelem polikliniky je MUDr. Martin Jan Stránský, MD, FACP, který je současně i primářem na Yaleské Univerzitě.

Nabízíme služby pro děti i dospělé s důrazem na mezinárodní standardy a hlavně na dialog s pacientem.

Kromě preventivní a akutní péče poskytujeme smluvní lékařské služby tuzemským i zahraničním společnostem a institucím působícím v ČR.

Jsme tu pro Vás.

motif

Partneři:
Časopis Přítomnost
pritomnost

Zpravodaj

Zpravodaj Polikliniky na Národní: květen 2018

NA GDPR JSME PŘIPRAVENI

Dne 25. 5. vejde v účinnost Nařízení o ochraně osobních údajů (GDPR), které zpřísňuje ochranu vašich osobních údajů. V Poliklinice na Národní jsme na to připraveni, a to jak z pohledu zabezpečení, tak i práv vás, našich pacientů. Celý článek. SOUHLAS

MÁTE IMUNITU PROTI SPALNIČKÁM?

Nejste si jisti, že jste jako děti byli očkováni proti spalničkám nebo se obáváte, že už je to tak dlouho, že by vaše imunita nemusela být dostatečná? Můžete se nechat udělat jednoduchý test na protilátky. "Možnost provedení testu nabízíme každé pondělí," tvrdí MUDr. Martin Jan Stránský, M.D., FACP, ředitel Polikliniky na Národní v Praze. Celý článek.

KLÁRA GAJDUŠKOVÁ POMÁHÁ MANAŽERŮM

Projevy radosti, smutku, vzteku, strachu, vzrušení, nadšení, lásky, nenávisti, pohrdání a také touhy prostupují naším životem kdekoli a kdykoli. Mají své místo v podnikání, respektive v jakékoli práci, kterou vykonáváme, ať už jako zaměstnanci nebo zaměstnavatelé. Povídali jsme si tom s Klárou Gajduškovou, psychologem, koučem a mentorkou ve společnosti Respektrum při Poliklinice na Národní v Praze. Celý článek.

NEBOJTE SE, S KLÍŠŤATY VÁM POMŮŽEME

„Pokud jste vakcinaci nestihli do konce března, můžete se nechat očkovat v tzv. zkráceném schématu, kdy se druhá dávka aplikuje již za dva týdny po první. Po dokončení imunizace trvá ochrana tři až pět let,“ konstatuje  MUDr. Vlasta Plachá. Očkování je vhodné pro dospělé i děti od jednoho roku věku. Celý článek.

CO OPRAVDU FUNGUJE NA HUBNUTÍ

„Pokud potřebujete zhubnout dvě nebo tři kila do letních šatů, je úplně jedno, jestli budete pár dní pít jen vodu s citronem jako Beyoncé. Chcete-li ale sundat patnáct kilo nebo více, riskujte," říká obezitoložka MUDr. Taťána Staňková. Celý článek.

Archiv:

Zpravodaj Polikliniky na Národní: 6 - 7/2016

Zpravodaj Polikliniky na Národní 4 - 5/ 2016

Zpravodaj Polikliniky na Národní 3/2016

Zpravodaj Polikliniky na Národní 2/2016

Zpravodaj Polikliniky na Národní 1/2016