Vážení klienti,

vítejte v naší poliklinice, která patří mezi nejvyhledávanější zdravotnická centra v České republice.

Od založení v roce 1993 byly v péči tohoto lékařského domu stovky tisíc pacientů.

Ředitelem polikliniky je MUDr. Martin Jan Stránský, MD, FACP, který je současně i primářem na Yaleské Univerzitě.

Nabízíme služby pro děti i dospělé s důrazem na mezinárodní standardy a hlavně na dialog s pacientem.

Kromě preventivní a akutní péče poskytujeme smluvní lékařské služby tuzemským i zahraničním společnostem a institucím působícím v ČR.

Jsme tu pro Vás.

motif

Partneři:
Časopis Přítomnost
pritomnost

Zpravodaj

Zpravodaj Polikliniky na Národní: červenec 2016

Co v něm najdete?

MANUÁL PRVNÍ POMOCI PŘI LETNÍCH POTÍŽÍCH

Odřeniny, vymknuté kotníky, letní nachlazení – i to patří k nádhernému létu, které zatím prožíváme. Lékaři Polikliniky na Národní pro vás proto připravili malého průvodce zdravotní péčí pro tyto případy.

PŘEDOPERAČNÍ VYŠETŘENÍ

Čeká vás operace? Pak budete muset samozřejmě absolvovat předooperační vyšetření. To je řada jednotlivých vyšetření, na jejichž základě se rozhodne, zda plánovanou operaci můžete absolvovat. Nemusíte jej přitom absolvovat tam, kde budete operováni, ale třeba v pohodlí a soukromí Polikliniky na Národní. Provádí se 7 až 10 dnů před výkonem.

MUDR. LUDMILA FIALOVÁ: PLASTICKÁ ESTETICKÁ CHIRURGIE, CHIRURGIE RUKY

Věnuje se dlouhodobě estetické chirurgie v celé její šíři, tj. od operací prsů, přes abdominoplastiku a tvarování těla až po operace obličeje doplňované užitím botulotoxinu a fillerů. Současně se specializuje na chirurgii ruky. Choroby z přetížení a útlakové syndromy, jako jsou například karpální tunely, bývají nepříjemnou daní za dlouhodobou zátěž na zápěstí například při práci u počítače. MUDr. Fialová se rovněž zabývá chirurgickým řešením poranění kostí, šlach a nervů horních končetin, vrozených vad ruky, deformit u dětské mozkové obrny či po operacích a úrazech mozku a mnoha dalšími potížemi.

Stáhněte si celý: Zpravodaj Polikliniky na Národní: 6 - 7/2016

Archiv: