Vážení klienti,

vítejte v naší poliklinice, která patří mezi nejvyhledávanější zdravotnická centra v České republice.

Od založení v roce 1993 byly v péči tohoto lékařského domu stovky tisíc pacientů.

Ředitelem polikliniky je MUDr. Martin Jan Stránský, MD, FACP, který je současně i primářem na Yaleské Univerzitě.

Nabízíme služby pro děti i dospělé s důrazem na mezinárodní standardy a hlavně na dialog s pacientem.

Kromě preventivní a akutní péče poskytujeme smluvní lékařské služby tuzemským i zahraničním společnostem a institucím působícím v ČR.

Jsme tu pro Vás.

motif

Partneři:
Časopis Přítomnost
pritomnost

Vízum do USA

Vystěhovalecké vízum

Jsme jedním ze dvou pověřených míst v ČR, kde lze obdržet vyšetření pro vystěhovalecké vízum do USA. Máme nejnižší cenu v Praze (3 200 Kč).

Objednat na vyšetření se můžete na telefonním čísle 222 075 120.  Žadatelé o vystěhovalecké vízum do USA v současné době potřebují:

Osoby narozené po roce 1960 musí přinést očkovací průkaz nebo výpis z karty, ve kterém jsou uvedena všechna data a dávky očkování a to: tetanu (tetanus), černému kašli (diptheria), záškrtu (pertussis), obrně (polio), spalničkám (morbilli), příušnicím (parotitis), zarděnkám (rubeola) a neštovicím (varicella). Pokud jste některé z těchto onemocnění prodělali, musí o tom být záznam ve výpisu z vaší zdravotní karty.

Osoby mladší 18 let musí navíc prokázat, že byly očkovány proti žloutence (hepatitidě) B. Pro děti od dvou měsíců věku do pěti let je kromě uvedených očkování povinné i očkování proti Haemophilus B, takzvané Hib.

U osob narozených před rokem 1956 je povinné pouze očkování proti tetanu provedené v posledních deseti letech. Pokud vám však bylo 65 let, musíte povinně absolvovat i jednorázové očkování proti Pneumococcus pneumoniae, tzv. Pneumovax.

Všechna chybějící očkování můžete absolvovat přímo na naší poliklinice. V případě série očkování jste podmínku splnili již první aplikovanou dávkou.